دیابت نوعی بیماری شایعی می باشد که معمولا در روند پیشرفته قابل تشخیص می باشد . روشهای مختلفی برای کاهش قند خون و انواع دیابت وجود دارد که ساده ترین آنان استعمال از برخی مواد غذایی و خوراکی ها می باشد . افرادی که مبتلا به پیش دیابت هستند، مبتلا افزایش احتمال ابتلا به دیابت در آتی می شوند ، این به عبارتی چیزی می‌باشد که منجر می شود تا جایی که می توانید برای داشتن معاش سالم کارایی نمائید . در این بخش از تندرست نمناک یک سری رویه ارگانیک برای بهبود سطح قند خون شما وجود داراست و احتمالا خطر ابتلا به دیابت بدون نقص را کاهش می دهد .کاهش

قند خون

تغذیه

قند خون بالا

چه گونه

به کاهش قند خون بدنمان امداد کنیم؟ برای

کاهش قند خون 1 .

کارایی فرمائید سرکه سیب بخورید :

سرکه سیب اسیدهای چرب امگا 3 را کاهش می دهد، که اندازه قند خون ناشتا و پس از غذا را هم کاهش می دهد با این حالا سرکه سیب می تواند بیش از حد تلخ و یا این که کار کشته باشد و بعضی از اشخاص در هنگام بلعیدن احساس تحریک مری دارند . برای این که آن را خوش مزه خیس کنید، 2 قاشق چای خوری را در 8 اونس آب ادغام کنید و به عنوان یک سس سالاد به کار گیری فرمائید .


کاهش

قند

تاثیرات

سرکه سیب روی کاهش قند خون 2 .

مواد غذایی با فیبر بالا بخورید :

غذاهایی که دارنده فیبر بالا میباشند ، به محافظت تراز قند خون کمک می نمایند و جهش و کاهش های گرانقدر را کمتر می کنند .فیبر هم چنین به کاهش مقاومت انسولین کمک می کند و می تواند خطر ابتلا به دیابت را کاهش دهد . هدف دریافت دست کم 25 تا 30 گرم فیبر در روز از غذاهای تازه، بدون پردازش و غذاهای فصلی است .


3 .

کامل کننده عصاره دارچین را به کار گیری کنید:

عصاره دارچین هم در بهبود قند خون در افراد در گیر به دیابت و پیش دیابت پیروز کار کرده است اما مراقب باشید که چه طور عصاره دارچین را مصرف می کنید، کاپ کیک دارچینی قندی حساب نمی شود! تکمیل کننده بهترین رویه برای دریافت عصاره دارچین خالص میباشد .


دارچین

ضد دیابت

ادویه

موءثر و خوب برای کاهش قند خون خط مش

و روش کاهش قند خون با تغذیه 3 .

غذاهای بی نیاز از کروم بخورید:

کروم برای تلاش سلولی تندرست ضروری می‌باشد و به تلاش انسولین هم یاری می کند .مکانیسم دقیقی به طور بدون نقص برای آن شناخته نشده است ، ولی سطح کروم ناکافی می تواند با متابولیسم سالم گلوکز مواجه شود . شما می توانید دوز روزانه کروم را از بروکلی ، جو دو راز ، جو و گوجه خارجی دریافت فرمایید .


4 .

آووکادو:

اسیدهای چرب اشباع نشده ( PUFAs) و اسید های چرب غیر اشباع ( MUDAs ) اجزای اصلی یک برنامه غذایی سلامت قند خون میباشند . آن ها می توانند آلرژی انسولین را بهبود بخشند .آن ها نیز چنین می توانند منجر ارتقا شم سیری و تاثیر سالم بر فشار خون و التهاب شوند . MUFA ها مواد مغذی حیاتی در آووکادو میباشند .


مطالعات نشان داده اند که آووکادو خطر ابتلا به سندروم متابولیک را کاهش می دهد این یک مجموعه از کارداران خطرزا است که می تواند خطر ابتلا به دیابت را افزایش دهد .هم چنین می تواند خطر ابتلا به بیماری های قلبی عروقی مثل بیماری های قلبی و سکته مغزی را هم ارتقاء دهد . آووکادو نیز چنین GI پاره ای دارااست و برای یک دسر منحصر به فرد به شخص دیابت دوستانه، همت فرمائید قندی اضافه نکنید، و پودینگ شکلاتی با آووکادو خام صحیح کنید .


آووکادو

ضد دیابت

میوه

های مناسب برای کاهش قند خون 5 .

ماهی تن، هویج و ماهی با اسید های چرب امگا3:

پروتئین به بدن کمک می نماید تا خویش را حفظ و تعمیر نماید ؛ از آن جایی که پروتئین تراز قند خون را ذیل تاثیر قرار نمی دهد و آن را افزایش نخواهد بخشید .پروتئین هم چنین احساس سیری را ارتقاء خواهد داد، بدین ترتیب تکیه بر پروتئین به جای نان، برنج و یا این که ماکارانی ممکن است یک خط مش عالی برای مدیریت قند خون شما می باشد .ماهی یک منشاء خوب از پروتئین هست . ماهی چربی ناسالم کمی دارااست و منشاء خیر از اسید های چرب امگا3 می باشد .

مورد های عالی عبارتند از :

ماهی

سالمون ماهی

قزل آلا تن

ماهی آب های گرمسیری ماهی

خال مخالی نوعی

ماهی پهن بزرگ ماهی برای آماده سازی نیز پرسرعت و آسان می باشد .


نمک، فلفل، و لیمو را به عنوان ادویه به آن بزنید و به مدت 4 دقیقه در دمای 425 مرتبه فارنهایت ( 218 درجه سانتی گراد ) قرار دهید و بگذارید تا به زمان 20 دقیقه بپزد تا هنگامی که گوشت پوسته پوسته شود .


ماهی

سالمون

کاهش

قند خون با ماهی سالمون کاهش

قند خون چه گونه و با چه مواد غذایی ممکن است؟ 6 .

سیر :

سیر دارای توانایی بالقوه برای کنترل قند خون میباشد .گزارش هایی وجود دارااست که نشان می دهد مصرف سیر می تواند قند خون ناشتا و قند خون شما در هنگام طعام خوردن کاهش دهد .مطالعات مشابهی هم نشان می دهد که پیاز اثرات مثبتی بر مقدار قند خون دارااست .


7 .

گیلاس ترش:

در حالی که تمام میوه ها می توانند مرحله قند خون را ارتقاء دهند، برخی از آن ها دارنده نمره GI تحت تری هستند، مانند گیلاس ترش . گیلاس های ترش دارنده یک ماده شیمیایی به نام آنتوسیاتین هستند . مطالعات شواهد تجربی نشان داده اند که آنتوسیانین ها می توانند از دیابت و چاقی محافظت نمایند .


گیلاس

برای دیابت

تاثیرات

گیلاس ترش روی کاهش قند خون 8 .

سبزیجات برگ دار نظیر اسفناج، کلم، و چغندر برگ دار :

صیفیجات برگ دار دارای فیبر زیاد و مواد مغذی مانند منیزیم و ویتامین A می باشند ؛ این مواد مغذی می توانند به کاهش مقدار قند خون کمک کنند .سبزیجات

برگ دار برای اضافه کردن به رژیم غذایی شما عبارتند از:

اسفناج

کاهو

کلم

برگ شلغم

سبز کلم

بروکلی چغندر

سوئیسی خوردن 1 .35 وعده به جای 2 وعده صیفیجات برگ دار در روز با 14 درصد کاهش خطر ابتلا به دیابت گونه 2 همپا است .


کاهنده

قند بدن

کاهش

قند خون با مصرف صیفیجات سبز رنگ کاهش

قند خون با به کارگیری از مواد ارگانیک و میوه ها 9 .

دانه های چیا :

دانه های چیا اثر گذار و دارنده فیبر و چربی های سالم، امگا3، کلسیم و آنتی اکسیدان ها میباشند .مطالعات نشان داده اند که رژیم های غذایی با تلاش بالا می توانند باعث کاهش LDL کلسترول و تری گلیسیرید شوند .


10 .

زغال اخته و تمشک :

تمشک و زغال اخته تراز قند خون شما را همانند دیگر میوه ها افزایش نمی دهند . این انواع توت ها دارای فیبر بالا می باشند و بیشترین اندازه آنتوسیانین ها را دارا‌هستند .آنتوسیانین ها برای دوری از آنزیم های گوارشی یگانه برای کاهش سرعت گوارش می باشند و آن ها نیز چنین پس از خوردن غذاهای غنی از نشاسته، قند خون را از دربین می مارک .


11 .

بادام و بقیه آجیل ها:

بادام می تواند به تهیه و تنظیم و کاهش قند خون پس از غذا کمک نماید و از دیابت پرهیز نماید .یک مطالعه نشان داده میباشد که اشخاصی که 2 اونس بادام در روز مصرف می کردند مرحله گلوگز و انسولین ناشتای کمتری داشته اند . یک مطالعه دیگر نشان داده است که مصرف بادام می تواند آلرژی انسولین را در اشخاص مبتلا به پیش دیابت ارتقاء دهد .


بادام

برای دیابت

کاهش

قند خون با خوردن بادام و آجیل بصورت روزانه راهکارهای

بینظیر مناسب برای کاهش قند خون 12 .

غلات بی نقص :

هنگام خرید و یا میل کردن غذا، به جای غلات تصفیه شده، غلات کامل (مانند ارزن یا کوینولا ) را گزینش نمایید .غلات تصفیه گردیده دارای کربوهیدرات بالا هستند و می توانند باعث ارتقاء قند خون شوند .غلات بی نقص دارنده مقادیر بالایی از فیبر، فیتوشیمیایی و مواد مغذی می باشند و می توانند به تهیه قند خون کمک کنند .


13 .

تخم مرغ :

تخم مرغ یک عدد از غذاهایی میباشد که نام بدی را به عامل داشتن میزان بالاتری از کلسترول به دست آورده هست ، ولی خوردن تخم مرغ به اشخاص در گیر به پیش دیابت امداد می کند .نیز چنین اعتقادوباور بر این میباشد که کلسترول در رژیم غذایی اصلی نمیباشد . دستکم برای افرادی که دیابت گونه 2 ندارند .


13 .

قهوه :

یک مطالعه نشان داده هست که افزایش قهوه ( کافئین و قهوه فارغ از کافئین ) با مصرف یک فنجان در روز ممکن میباشد خطر ابتلا به دیابت مدل 2 را بیش از 10 درصد کاهش دهد اما چیزی که شما به قهوه اضافه می فرمائید نیز اساسی هست . از بیش تر کردن شکر و شیره اجتناب نمائید و شیر به قهوه خود بیش تر فرمائید .


قهوه

برای دیابت

کاهش

قند خون با قهوه 14 .

سیب زمینی های شیرین :

در مقایسه با سیب زمینی های سفید، سیب زمینی شیرین در شاخص گلیسمی زیر تری میباشد و حاوی اندازه متعددی ویتامین A برای محافظت تندرست دیده می‌باشد .


پیروی از رژیم اندک گلوکز خون می تواند قند خون را نیز کنترل کند، صرفا از میزان و چاشنی روی طعام آگاه باشید، بدین ترتیب روزمره کالری یا کربوهیدرات را بیش از حد مصرف نکنید .

تجهیزات فست فود

15 .

شنبلیله :

شنبلیله منبع نیکی از فیبر محلول می‌باشد و مشتمل بر عناصری می باشد که نشان داده شده می باشد برای کنترل بهبود قند خون موثر می باشد . بیشتر کردن گیاه های معطر به عنوان مزه دهنده به طعام مانند زردچوبه هندی و دم کردن دانه های شنبلیله در چای را در حیث بگیرید و از آن مصرف کنید .:: برچسب ها : راه اندازي فست فود , تجهیزات فست فود ,
ن : alipour
ت : يکشنبه 13 آبان 1397
هنگامی خسته از کار و یک روز مالامال مشغله وارد خانه می شوید، سیب زمینی سرخ شده ، شایسته ترین وعده شامی میباشد که می توانایی تهیه کرد . این سیب زمینی ها با بیش تر کردن کمی مواد و ادویه فراوان لذیذ و خوشمزه می شود .


سیب
زمینی سرخ گردیده در فر
رویکرد
تهیه سیب زمینی سرخ شده فست فودی این راه و روش پخت سیب زمینی سرخ شده ، روغن یه خرده واجب داراست و تقریبا رژیمی هست . علاوه بر آن مضاعف خوشمزه و لذیذ می شود .مواد
اضطراری برای تهیه و تنظیم سیب زمینی سرخ شده در بیداد می کرد سیب
زمینی 6 عدد متوسط
نمک
به اندازه دلخواه
ادویه
به فی مابین دلخواه
آرد
یک سوم پیمانه
فلفل
به مقدار دلخواه
روغن
کمی
سیب
زمینی سرخ گردیده در فر
مقدمه ۶ عدد سیب زمینی تبارک را تعیین کنید، پوست بگیرید و در حلقه های ۱۰ میلیمتری اسلایس کنید . آن‌گاه رینگ ها را به شکل خلال ببرید .

سیب
زمینی سرخ گردیده در فر
سیب زمینی ها را درون قابلمه بریزید .

سیب
زمینی سرخ شده در فر
یه خرده آب را جدا بجوشانید و در قابلمه بریزید تا روی سیب زمینی ها را بپوشاند .

درب قابلمه را ببندید و یک‌سری ساعت بگذارید بماند . می توانید صبح که از منزل خارج می روید این کار را انجام دهید و هنگام برگشت به خانه باقی آن را انجام دهید .

سیب
زمینی سرخ شده در فر
پس از برگشت به خانه کمی روغن داخل سینی بی داد می کرد بریزید .

فریاد میزد را روی دمای ۲۰۰ سکو سانتیگراد گرم فرمائید . آن‌گاه روغن را درون داد میزد قرار دهید تا ذوب شود .

سیب زمینی ها را آبکشی کرده و روی یک دستمال منزه بریزید تا کم آب شود .

سیب
زمینی سرخ شده در فر
۱/۳ واحد اندازه گیری آرد، نمک و فلفل و یک قاشق چای خوری ادویه را با نیز مخلوط کنید و روی سیب زمینی ها بریزید .

سیب
زمینی سرخ گردیده در فر
سیب زمینی ها روی روغن داخل سینی بریزید و پشت و رو فرمایید تا تمام سیب زمینی ها کاملا چرب شوند .

بعد به برهه زمانی ۱۵ دقیقه باطن داد میزد قرار دهید .

سیب زمینی ها را پشت و رو نمایید و مجدد به دوران ۱۵ دقیقه در بی دادمیکرد قرار دهید .

آنگاه بی دادمیکرد را روی مود گریل با دمای ۲۵۰ سکو سانتیگراد قرار دهید و سینی را در طبقه بالاتر بگذارید تا سیب زمینی ها ترد و قهوه ای رنگ شوند .

سیب
زمینی سرخ گردیده در فر
پس از این که سیب زمینی ها طلایی شدند آن ها را از بی دادمیکرد خارج بیاورید و روی دستمال کاغذی بریزید تا روغن اضافی آن گرفته شود .

سیب
زمینی سرخ شده در فر
می توانید این سیب زمینی ها را هم پا کیک ماهی یا ناگت ماهی به بیشتر مقداری سس مایونز میل کنید .نکات
:
در فیس تمایل روی سیب زمینی ها مقداری پودر آویشن و رزماری بریزید .

سیب زمینی سرخ شده را با سس کچاپ سرو نمائید . فوق‌العاده می شود . حتماً یک بار امتحان کنید .:: برچسب ها : تجهیزات فست فود , راه اندازي فست فود ,
ن : alipour
ت : شنبه 12 آبان 1397

از دانه های سویا این روز ها به عنوان علتی برای مبارزه با بیماری ها به کارگیری می شود .عالم جاکوبی، نویسنده کتاب آشپزی می گوید: من عادت داشتم دانه های سویا را تقریباً در هر چیزی به کارگیری کنم . این باعث می شد که غذاها، فوق العاده خوشمزه شوند به طوریکه تا به اکنون کسی چنین غذاهایی را نخورده است .


خبرهای خیر و خوبی در مسئله دانه های سویا دارم . مردم خوشحال میباشند می توانند سویا را به برنامه رژیمشان بیش تر کنند .


فواید سویا در ذیل آوردن کلسترولدیگر در یافتن دانه های سویا مشکلی وجود ندارد . فرآورده های جدید آن، انتخاب های متنوعی از غذاهای ناشتایی گرفته تا غذای قبلی از خواب را ارائه می دهند . سوپر مارکت ها، نیز اکنون شیرهایی با مزه سویا، دانه های ترد و خشک سویا، چیپس سویا یاور با غلات و همبرگرهای سویا را عرضه می کنند . برهان آن این می‌باشد که شواهدی نشان می دهد متاع های سویا می تواند، چکیده از رژیم کم چربی باشد که با ذیل نگه داشتن سطح کلسترول، خطر سکته قلبی را کاهش می دهند . اخیراً FDA برای جلب مشتری به دکان های مواد غذایی روی خوش نشان داده .


▪ فواید این دانه ها را روی برچسب هایی متن می‌باشد .
نوامبر گذشته، انجمن تن درستی آمریکا اعلامیه ای منتشر کرده که طی آن آمریکایی های مبتلا به کلسترول بالا را به استعمال از سویا، تشویق کرده است .


خواص

سویا

هم هم اکنون دکان ها و موسسه ها مهم، در هم اکنون ساخت قرص های محتوی سویای خالص می‌باشند . این مواد شبه استروژن با توجه به اثرات موءثر دانه های سویا تنظیم می شوند . اما در صورتیکه اندازه مقداری سویا بتواند شما را سالم نگه دارد، مصرف زیاد آن به ویژه دسته فشرده آن به صورت قرص، شاید آن خاصیت را نداشته باشد، کسی نمی داند که آیا به کارگیری از دوز بالاتر، مطمئن می‌باشد یا خیر و خوبی .
علاوه بر آن به کار گیری از سویا در غذاها، مانند دانه های پروتئین دار سویا می تواند کلسترول شما را تحت آورد . پژوهش ها همینطور نشان داده می باشد فواید تن درستی سویا، از دانه های پروتئین دار سویا که به طور ارگانیک دربرگیرنده «شبه فلاون ها» هستند، نشات می گیرد (سس سویا، اگرچه از دانه های سویا گرفته می شود، اما شبه فلاون ندارد) . تحلیلی که در سال ۱۹۹۵ انجام شد، حاکی است اشخاصی که دارای کلسترول فزاینده بوده اند و به طور میانگین روزانه ۴۷ گرم پروتئین سویا مصرف کرده اند حدود ۹ درصد کلسترولشان پایین آمده و کلسترول LDL آن ها (انسداد شریانی) حدود ۱۳ درصد کاهش داشته و این خیلی عالی می‌باشد زیرا هر یک درصدی که کلسترول پایین بیاید خطر بیماری های قلبی ۲ درصد کاهش پیدا می نماید .


چه بسا در صورتی‌که کلسترول شما در حد نرمال و طبیعی است، با بیشتر کردن سویا به رژیم غذایی تان به ثابت نگه داشتن آن کمک کنید .


مصونیت در برابر سرطاندر چین و ژاپن که غذاهای سویادار، تقریباًَ جزء غذاهای روزمره شان محسوب می شود، مقدار مرگ ومیر در اثر سرطان سینه و پروستات خیلی ذیل تر از ایالات متحده می باشد . هنگامی پژوهشگران ژاپنی ۱۲۰۰ زن در گیر به سرطان سینه را با ۲۳ هزار داوطلب سلامت مقایسه کردند، دریافتند زنانی که قبلی از یائسگی دست‌کم سه توشه در هفته خمیر سویا مصرف می کنند، خطر ابتلا به سرطان سینه در آنان کاهش یافته میباشد . طبق محاسبه که در سنگاپور انجام شده، زنانی که هنوز به بازه زمانی یائسگی نرسیده اند، آن ها که از دانه های سویا بیشتر به کار گیری کرده اند، به طور چشمگیری کمتر مبتلا به سرطان می شوند .


تسکین دهنده گُر گرفتگیبعضی از محاسبه ها اشاره به این دارااست که سویا ممکن هست اندوه های بازه زمانی یائسگی را کاهش دهد . این نظریه نشان دهنده این مورد می باشد که شبه فلاون های سویا استروژن گیاهی هستند . در زمان یائسگی چنین تصور می شود که این ترکیبات در استروژن طبیعی زنان دخالت دارا‌هستند . در سال ۱۹۹۹، پژوهشگران کالج طبی ویک فورست، بر روی گروهی از زنان یائسه تست هایی کردند و دو توشه در روز در وعده های غذایی شان ۱۰ گرم پروتئین سویا اضافه کردند . این رژیم باعث گردیده که شدت گُر گرفتن و عرق ریزی شبانه آنها بهبود یابد . در تحلیل های اخیر، پژوهشگران کلینیک مایر دریافته اند که رژیم سویا نسبت به استروژن، تاثیر کمتری دارااست البته در بهبودی گُرگرفتگی به عمل می آید . متخصص ها معتقدند که برای مشخص کردن نقش سویا در کاهش علامت ها یائسگی، به بررسی های بیشتری نیاز میباشد .
توان سویا در مقابل کلسترول و این نظریه کار کشته که دانه های سویا می تواند خطر بروز سرطان را کاهش دهد، کافی است تا سویا مرتباً میهمان میز غذای شما باشد . یک‌سری بار؟ در‌صورتی‌که میزان کلسترول شما عالی می‌باشد و عشق و علاقه مندید که آن را ذیل نگه دارید . تنها پاره ای سویا در غذای روزمره تان به کار گیری فرمائید . اگر کلسترول شما تقریباً بالاست و ترجیح می دهید که دارو نخورید، عملکرد کنید روزمره ۲۵ گرم سویا بخورید . (طبق سفارش FDA، ولی این فعالیت را با موافقت پزشکان انجام دهید) شما نباید از کتاب آشپزی جاکوبی پیروی فرمایید . صرفا ۹۰ گرم آن می تواند ۴ تا ۱۹ گرم پروتئین سویا را به تن شما برساند که ولی به نوع آن بستگی دارااست .


اهمیت « سویا»ارزیابی محققان کانون ملی سرطان حاکی می باشد تولیدات ساخته شده از دانه سویا برای پیشگیری از سرطان سینه مفید میباشد .


این مورد پس از چک بیش از ۲۰ هزار زن در میان سنین ۴۰ تا ۵۹ سال به دست آمده هست .


این پژوهش نشان داده است که نسبت ابتلا به سرطان سینه در زنانی که هر روز در غذاهای خویش از سویا به کار گیری نمی کنند، نسبت به زنان دیگری که از آن استفاده می کنند، حدود دو برابر اکثر می‌باشد .
او افزود نتیجه این تحلیل بیان‌کننده این می‌باشد که در زنانی که روزمره سه وعده سوپ سویا خورده اند، میزان ابتلا به سرطان سینه ۴۰ درصد کاهش یافته می باشد و به نظر می رسد وجود هورمون گیاهی « ایسوفلاون» در دانه سویا موجب پیشگیری از سرطان سینه در زنان می شود به گونه ای که احتمال ابتلا به سرطان سینه در زنانی که روزمره از روش خوردن غذاهای تهیه گردیده از سویا حدود ۲۵ میلی گرم « ایسوفلاون» جذب بدنشان می شود، نسبت به زنانی که از این موضوع خوراک ها استعمال نمی کنند، ۵۴ درصد کمتر می باشد .
این پژوهش همچنین حاکی می‌باشد در ناحیه شرق آسیا، استفاده از محصولات غذایی سویادار، مضاعف رایج هست به طوریکه در ژاپن، ماده اولیه سوپی که معمولاً با هر طعام می خورند یا سس پر به کارگیری « شویو» را تشکیل می دهد، سویا می باشد .


تجهیزات فست فود


آمار کانون ملی سرطان ژاپن حاکی می‌باشد سرطان سینه یکی از همگانی ترین سرطان ها در میان زنان این مرزو بوم است و هر ساله حدود ۲۰ هزار بدن به آن مبتلا می شوند .:: برچسب ها : تجهیزات فست فود , راه اندازي فست فود ,
ن : alipour
ت : پنجشنبه 10 آبان 1397

از دانه های سویا این روز ها به عنوان علتی برای مبارزه با بیماری ها به کارگیری می شود .عالم جاکوبی، نویسنده کتاب آشپزی می گوید: من عادت داشتم دانه های سویا را تقریباً در هر چیزی به کارگیری کنم . این باعث می شد که غذاها، فوق العاده خوشمزه شوند به طوریکه تا به اکنون کسی چنین غذاهایی را نخورده است .


خبرهای خیر و خوبی در مسئله دانه های سویا دارم . مردم خوشحال میباشند می توانند سویا را به برنامه رژیمشان بیش تر کنند .


فواید سویا در ذیل آوردن کلسترولدیگر در یافتن دانه های سویا مشکلی وجود ندارد . فرآورده های جدید آن، انتخاب های متنوعی از غذاهای ناشتایی گرفته تا غذای قبلی از خواب را ارائه می دهند . سوپر مارکت ها، نیز اکنون شیرهایی با مزه سویا، دانه های ترد و خشک سویا، چیپس سویا یاور با غلات و همبرگرهای سویا را عرضه می کنند . برهان آن این می‌باشد که شواهدی نشان می دهد متاع های سویا می تواند، چکیده از رژیم کم چربی باشد که با ذیل نگه داشتن سطح کلسترول، خطر سکته قلبی را کاهش می دهند . اخیراً FDA برای جلب مشتری به دکان های مواد غذایی روی خوش نشان داده .


▪ فواید این دانه ها را روی برچسب هایی متن می‌باشد .
نوامبر گذشته، انجمن تن درستی آمریکا اعلامیه ای منتشر کرده که طی آن آمریکایی های مبتلا به کلسترول بالا را به استعمال از سویا، تشویق کرده است .


خواص

سویا

هم هم اکنون دکان ها و موسسه ها مهم، در هم اکنون ساخت قرص های محتوی سویای خالص می‌باشند . این مواد شبه استروژن با توجه به اثرات موءثر دانه های سویا تنظیم می شوند . اما در صورتیکه اندازه مقداری سویا بتواند شما را سالم نگه دارد، مصرف زیاد آن به ویژه دسته فشرده آن به صورت قرص، شاید آن خاصیت را نداشته باشد، کسی نمی داند که آیا به کارگیری از دوز بالاتر، مطمئن می‌باشد یا خیر و خوبی .
علاوه بر آن به کار گیری از سویا در غذاها، مانند دانه های پروتئین دار سویا می تواند کلسترول شما را تحت آورد . پژوهش ها همینطور نشان داده می باشد فواید تن درستی سویا، از دانه های پروتئین دار سویا که به طور ارگانیک دربرگیرنده «شبه فلاون ها» هستند، نشات می گیرد (سس سویا، اگرچه از دانه های سویا گرفته می شود، اما شبه فلاون ندارد) . تحلیلی که در سال ۱۹۹۵ انجام شد، حاکی است اشخاصی که دارای کلسترول فزاینده بوده اند و به طور میانگین روزانه ۴۷ گرم پروتئین سویا مصرف کرده اند حدود ۹ درصد کلسترولشان پایین آمده و کلسترول LDL آن ها (انسداد شریانی) حدود ۱۳ درصد کاهش داشته و این خیلی عالی می‌باشد زیرا هر یک درصدی که کلسترول پایین بیاید خطر بیماری های قلبی ۲ درصد کاهش پیدا می نماید .


چه بسا در صورتی‌که کلسترول شما در حد نرمال و طبیعی است، با بیشتر کردن سویا به رژیم غذایی تان به ثابت نگه داشتن آن کمک کنید .


مصونیت در برابر سرطاندر چین و ژاپن که غذاهای سویادار، تقریباًَ جزء غذاهای روزمره شان محسوب می شود، مقدار مرگ ومیر در اثر سرطان سینه و پروستات خیلی ذیل تر از ایالات متحده می باشد . هنگامی پژوهشگران ژاپنی ۱۲۰۰ زن در گیر به سرطان سینه را با ۲۳ هزار داوطلب سلامت مقایسه کردند، دریافتند زنانی که قبلی از یائسگی دست‌کم سه توشه در هفته خمیر سویا مصرف می کنند، خطر ابتلا به سرطان سینه در آنان کاهش یافته میباشد . طبق محاسبه که در سنگاپور انجام شده، زنانی که هنوز به بازه زمانی یائسگی نرسیده اند، آن ها که از دانه های سویا بیشتر به کار گیری کرده اند، به طور چشمگیری کمتر مبتلا به سرطان می شوند .


تسکین دهنده گُر گرفتگیبعضی از محاسبه ها اشاره به این دارااست که سویا ممکن هست اندوه های بازه زمانی یائسگی را کاهش دهد . این نظریه نشان دهنده این مورد می باشد که شبه فلاون های سویا استروژن گیاهی هستند . در زمان یائسگی چنین تصور می شود که این ترکیبات در استروژن طبیعی زنان دخالت دارا‌هستند . در سال ۱۹۹۹، پژوهشگران کالج طبی ویک فورست، بر روی گروهی از زنان یائسه تست هایی کردند و دو توشه در روز در وعده های غذایی شان ۱۰ گرم پروتئین سویا اضافه کردند . این رژیم باعث گردیده که شدت گُر گرفتن و عرق ریزی شبانه آنها بهبود یابد . در تحلیل های اخیر، پژوهشگران کلینیک مایر دریافته اند که رژیم سویا نسبت به استروژن، تاثیر کمتری دارااست البته در بهبودی گُرگرفتگی به عمل می آید . متخصص ها معتقدند که برای مشخص کردن نقش سویا در کاهش علامت ها یائسگی، به بررسی های بیشتری نیاز میباشد .
توان سویا در مقابل کلسترول و این نظریه کار کشته که دانه های سویا می تواند خطر بروز سرطان را کاهش دهد، کافی است تا سویا مرتباً میهمان میز غذای شما باشد . یک‌سری بار؟ در‌صورتی‌که میزان کلسترول شما عالی می‌باشد و عشق و علاقه مندید که آن را ذیل نگه دارید . تنها پاره ای سویا در غذای روزمره تان به کار گیری فرمائید . اگر کلسترول شما تقریباً بالاست و ترجیح می دهید که دارو نخورید، عملکرد کنید روزمره ۲۵ گرم سویا بخورید . (طبق سفارش FDA، ولی این فعالیت را با موافقت پزشکان انجام دهید) شما نباید از کتاب آشپزی جاکوبی پیروی فرمایید . صرفا ۹۰ گرم آن می تواند ۴ تا ۱۹ گرم پروتئین سویا را به تن شما برساند که ولی به نوع آن بستگی دارااست .


اهمیت « سویا»ارزیابی محققان کانون ملی سرطان حاکی می باشد تولیدات ساخته شده از دانه سویا برای پیشگیری از سرطان سینه مفید میباشد .


این مورد پس از چک بیش از ۲۰ هزار زن در میان سنین ۴۰ تا ۵۹ سال به دست آمده هست .


این پژوهش نشان داده است که نسبت ابتلا به سرطان سینه در زنانی که هر روز در غذاهای خویش از سویا به کار گیری نمی کنند، نسبت به زنان دیگری که از آن استفاده می کنند، حدود دو برابر اکثر می‌باشد .
او افزود نتیجه این تحلیل بیان‌کننده این می‌باشد که در زنانی که روزمره سه وعده سوپ سویا خورده اند، میزان ابتلا به سرطان سینه ۴۰ درصد کاهش یافته می باشد و به نظر می رسد وجود هورمون گیاهی « ایسوفلاون» در دانه سویا موجب پیشگیری از سرطان سینه در زنان می شود به گونه ای که احتمال ابتلا به سرطان سینه در زنانی که روزمره از روش خوردن غذاهای تهیه گردیده از سویا حدود ۲۵ میلی گرم « ایسوفلاون» جذب بدنشان می شود، نسبت به زنانی که از این موضوع خوراک ها استعمال نمی کنند، ۵۴ درصد کمتر می باشد .
این پژوهش همچنین حاکی می‌باشد در ناحیه شرق آسیا، استفاده از محصولات غذایی سویادار، مضاعف رایج هست به طوریکه در ژاپن، ماده اولیه سوپی که معمولاً با هر طعام می خورند یا سس پر به کارگیری « شویو» را تشکیل می دهد، سویا می باشد .


تجهیزات فست فود


آمار کانون ملی سرطان ژاپن حاکی می‌باشد سرطان سینه یکی از همگانی ترین سرطان ها در میان زنان این مرزو بوم است و هر ساله حدود ۲۰ هزار بدن به آن مبتلا می شوند .:: برچسب ها : تجهیزات فست فود , راه اندازي فست فود ,
ن : alipour
ت : پنجشنبه 10 آبان 1397برای داشتن پوست سالم ضروری میباشد یک رژیم غذایی سالم داشته باشید . رژیمی سرشار از ویتامین، پروتئین و مواد معدنی . کلید حیاتی این رمز رعایت تعادل در خوردن می‌باشد .


پف

به دور چشم

بایستی دقت داشته باشید که مواد غذایی که مصرف می نمائید تاثیر مستقیمی روی پوست خواهد داشت . در این مقاله به چندین جور ماده غذایی و نقش آن ها اشاره خوا هیم کرد .


۱ - شکر: برای بهبود پوست از مصرف شکر که مضرترین ماده برای پوست می باشد دوری نمایید . هر دونات، شکلات و نوشابه ای که مصرف می‌کنید، به قند خون و یا گلوکز افزوده می شود .۲- تاثیر قند بر وزن: قند سبب می شود چربی فضا شکم تجمع پیدا نماید و خطر سکته و یورش قلبی نیز افزایش یابد زمانی که در آینه به فیس خویش نگاه فرمائید شاهد خطوط ریزی خواهید بود که به مرور برهه زمانی عمیق تر می شود . برای جلوگیری از این فرمان از مصرف مواد قندی خودداری نمائید . مصرف کم آب نیز پف چشم ساخت می نماید .به

گفته متخصص ها داشتن داده ها در خصوص تاثیر خوراک روی ظواهر و رعایت تعدادی نکته مربوط به پوست می تواند در پهنا تعدادی روز چین و چروک و پف دیده را از دربین ببرد:

* مصرف پروتئین قلیل چرب را ارتقا دهید .* مصرف مواد غذایی سرشار از روغن های امگا ۳، ۶ و ۹ نظیر ماهی، میوه مغزدار، سبزی ها (سبزپررنگ)، زیتون . . . را افزایش دهید .


چین

و چروک

* از روغن های تیره و با کیفیت برای آشپزی به کارگیری نمایید .* آنتی اکسیدان به رژیم غذایی خویش بیشتر فرمایید . با خوردن میوه، سبزی و میوه مغزدار نظیر گردو و فلفل دلمه ای قرمز رنگ آنتی اکسیدان اضطراری خود را تامین فرمایید . گنجاندن تکمیل کننده های مغذی دربردارنده آنتی اکسیدان راه و روش خیر برای برنا سازی پوست است .* استرس خویش را در دست گرفتن کنید؛ استرس سبب ساز ارتقاء اندازه کورتیزول و در فیض باعث به چین و چروک پوست و پف کردگی دیده می شود .۳ - تاثیر ادویه و گیاه روی پوست:ادویه های بی نیاز از سرو صدا نتی اکسیدان عبارتند از خردل که نوعی آنتی اکسیدان حاذق و تصفیه کننده است، زیره، فلفل سیاه، میخک، دارچین و مرزنگوش . در شرای چه این ادویه ها بی نیاز از آنتی اکسیدان هست که برای سلامت کلی و پوست موءثر می باشد به طور کلی نسبت به مصرف میوه و صیفی جات سرشار از آنتی اکسیدان اعتنا کافی داشته باشید . بعضی مواد غذایی با از فی مابین بردن رادیکال های آزاد تاثیر مثبتی روی پوست می گذارد .

راه اندازي فست فود

4- تاثیر چای سبز روی ظاهر فرد:کارشناسان می گویند، چای سبز سرشار از آنتی اکسیدان می باشد و خوبتر می باشد جایگزین قهوه شود .:: برچسب ها : راه اندازي فست فود , تجهیزات فست فود ,
ن : alipour
ت : چهارشنبه 9 آبان 1397

کاپ کیک موز و توت خارجی بهترین مورد برای تهیه کیک خانگی بهاره میباشد و طعم فوق العاده ای دارااست .


در

صورتی که بخواهید برای ضیافت های تولد یا این که بدور همی هایتان کاپ کیک را تزیین کنید

می توانید از امر تهیه و تنظیم کرم توت فرنگی که در ادامه به شما یادگرفتن می دهیم به کارگیری کنید .


کاپ

کیک موز و توت فرنگی مواد

اضطراری برای ۱۲ عدد کاپ کیک

مواد

حتمی برای کاپ کیک موز و توت فرنگی توت

فرنگی خرد شده ۹۵ گرم

نوشابه

لیمویی ۶۰ میلی لیتر

شکر

۱۷۰ گرم ( ¾ فنجان ۱ قاشق غذاخوری )

کره

هم دما با اتاق ۱۱۳ گرم

تخم

مرغ ۲ عدد بزرگ

موز

تماما رسیده ۱۰۹ گرم

آب

لیمو ترش ۱ قاشق چایخوری

آرد

کیک ۱۷۰ گرم

جوش

شیرین ¼ قاشق چایخوری

بکینگ

پودر ۱ قاشق چایخوری

نمک

¼ قاشق چایخوری

شیر

۶۰ میلی لیتر

رنگ

خوراکی صورتی ۲-۳ قطره در رخ تمایل

کاپ

کیک موز و توت فرنگی راه

تهیه و تنظیم کاپ کیک موز و توت فرنگی مواد

اضطراری برای کرم کره توت فرنگی توت

فرنگی خرد گردیده ۹۵ گرم

نوشابه

لیمویی ۶۰ میلی لیتر

کره

نیز درما با اتاق ۲۲۶ گرم

پودر

شکر ۴۵۰ گرم

شیر

یا این که خامه

رنگ

صورتی خوراکی ۲-۳ قطره

اسپرینکل

های رنگی

نحوه

تهیه و تنظیم کاپ کیک موز و توت فرنگی ۱ . بیداد می کرد را با دمای ۱۷۵ جايگاه سانتیگراد شفاف نمائید تا گرم شود .


۲ . توت فرنگی، نوشابه، ۱ قاشق غذاخوری شکر را با نیز ادغام کرده حدود ۷-۱۰ دقیقه روی حرارت نیز بزنید تا کاملا غلیظ شود . آن گاه کناری بگذارید تا به طور کامل خنک شود .


۳ . کره را با همزن بزنید تا تماما نرم و کرمی شود . سه چهارم فنجان شکر را بیش تر کرده هم بزنید تا به طور کامل پف کند . تخم مرغ ها را یک عدد یک عدد حین نیز زدن طولانی تر فرمایید . مخلوط توت فرنگی را طولانی تر کرده و با سرعت قلیل هم بزنید تا کاملا یکدست شود .


۴ . موز را به همراه آب لیموترش در ظرفی دیگر پوره کنید و به کرم در حالا هم زدن طولانی تر فرمایید .


۵ . آرد کیک، جوش شیرین، بکینگ پودر و نمک را ادغام کرده سرعت هم زن را ناچیز فرمائید و به مواد پیشین اضافه کند و در پایان رنگ را بیشتر نموده نیز بزنید تا یکپارچه شود .


۶ . هر کدام از قالب های کاپ کیک را تا سه چهارم از خمیر مالامال کرده و به بازه زمانی ۱۶-۲۰ دقیقه در داد میزد بگذارید تا بپزد . برای تست پخت کافی می‌باشد یک عدد خلال دندان اواسط کاپ کیک بزنید در صورتی‌که خمیری به آن نچسبید یعنی پخت بدون نقص گردیده هست . ۵ دقیقه اذن دهید کاپ کیک ها خنک شوند آنگاه روی سینی سیمی منتقل کنید و بگذارید کاملا سرد شوند .


کاپ

کیک موز و توت فرنگی نحوه

تهیه کاپ کیک موز و توت فرنگی شیوه

تهیه و تنظیم کرم توت خارجی برای تزیین کاپ کیک ۱ . توت فرنگی و نوشابه لیمویی را مخلوط کرده ۷-۱۰ دقیقه روی حرارت نیز بزنید تا غلیظ شود سپس پوره نمائید و کناری بگذارید تا خنک شود .

راه اندازي فست فود

۲ . کره را نیز بزنید تا کرمی شود . پودر شکر را کم اندک طولانی تر نمائید تا زمانی که گلوله گلوله شود . پوره توت فرنگی را اضافه کرده و هم بزنید تا یک دست شود . شیر یا خامه را ۱ قاشق ۱ قاشق اضافه فرمایید و به هم زدن ادامه دهید تا به غلظت مناسب برای فرم دهی با قیف برسد . در انتها رنگ خوراکی را به کرم طولانی تر فرمایید .


۳ . کرم را با قیف نیم اینچی روی کاپ کیک ها بزنید .:: برچسب ها : تجهیزات فست فود , راه اندازي فست فود ,
ن : alipour
ت : دوشنبه 7 آبان 1397

کاپ کیک موز و توت خارجی بهترین مورد برای تهیه کیک خانگی بهاره میباشد و طعم فوق العاده ای دارااست .


در

صورتی که بخواهید برای ضیافت های تولد یا این که بدور همی هایتان کاپ کیک را تزیین کنید

می توانید از امر تهیه و تنظیم کرم توت فرنگی که در ادامه به شما یادگرفتن می دهیم به کارگیری کنید .


کاپ

کیک موز و توت فرنگی مواد

اضطراری برای ۱۲ عدد کاپ کیک

مواد

حتمی برای کاپ کیک موز و توت فرنگی توت

فرنگی خرد شده ۹۵ گرم

نوشابه

لیمویی ۶۰ میلی لیتر

شکر

۱۷۰ گرم ( ¾ فنجان ۱ قاشق غذاخوری )

کره

هم دما با اتاق ۱۱۳ گرم

تخم

مرغ ۲ عدد بزرگ

موز

تماما رسیده ۱۰۹ گرم

آب

لیمو ترش ۱ قاشق چایخوری

آرد

کیک ۱۷۰ گرم

جوش

شیرین ¼ قاشق چایخوری

بکینگ

پودر ۱ قاشق چایخوری

نمک

¼ قاشق چایخوری

شیر

۶۰ میلی لیتر

رنگ

خوراکی صورتی ۲-۳ قطره در رخ تمایل

کاپ

کیک موز و توت فرنگی راه

تهیه و تنظیم کاپ کیک موز و توت فرنگی مواد

اضطراری برای کرم کره توت فرنگی توت

فرنگی خرد گردیده ۹۵ گرم

نوشابه

لیمویی ۶۰ میلی لیتر

کره

نیز درما با اتاق ۲۲۶ گرم

پودر

شکر ۴۵۰ گرم

شیر

یا این که خامه

رنگ

صورتی خوراکی ۲-۳ قطره

اسپرینکل

های رنگی

نحوه

تهیه و تنظیم کاپ کیک موز و توت فرنگی ۱ . بیداد می کرد را با دمای ۱۷۵ جايگاه سانتیگراد شفاف نمائید تا گرم شود .


۲ . توت فرنگی، نوشابه، ۱ قاشق غذاخوری شکر را با نیز ادغام کرده حدود ۷-۱۰ دقیقه روی حرارت نیز بزنید تا کاملا غلیظ شود . آن گاه کناری بگذارید تا به طور کامل خنک شود .


۳ . کره را با همزن بزنید تا تماما نرم و کرمی شود . سه چهارم فنجان شکر را بیش تر کرده هم بزنید تا به طور کامل پف کند . تخم مرغ ها را یک عدد یک عدد حین نیز زدن طولانی تر فرمایید . مخلوط توت فرنگی را طولانی تر کرده و با سرعت قلیل هم بزنید تا کاملا یکدست شود .


۴ . موز را به همراه آب لیموترش در ظرفی دیگر پوره کنید و به کرم در حالا هم زدن طولانی تر فرمایید .


۵ . آرد کیک، جوش شیرین، بکینگ پودر و نمک را ادغام کرده سرعت هم زن را ناچیز فرمائید و به مواد پیشین اضافه کند و در پایان رنگ را بیشتر نموده نیز بزنید تا یکپارچه شود .


۶ . هر کدام از قالب های کاپ کیک را تا سه چهارم از خمیر مالامال کرده و به بازه زمانی ۱۶-۲۰ دقیقه در داد میزد بگذارید تا بپزد . برای تست پخت کافی می‌باشد یک عدد خلال دندان اواسط کاپ کیک بزنید در صورتی‌که خمیری به آن نچسبید یعنی پخت بدون نقص گردیده هست . ۵ دقیقه اذن دهید کاپ کیک ها خنک شوند آنگاه روی سینی سیمی منتقل کنید و بگذارید کاملا سرد شوند .


کاپ

کیک موز و توت فرنگی نحوه

تهیه کاپ کیک موز و توت فرنگی شیوه

تهیه و تنظیم کرم توت خارجی برای تزیین کاپ کیک ۱ . توت فرنگی و نوشابه لیمویی را مخلوط کرده ۷-۱۰ دقیقه روی حرارت نیز بزنید تا غلیظ شود سپس پوره نمائید و کناری بگذارید تا خنک شود .

راه اندازي فست فود

۲ . کره را نیز بزنید تا کرمی شود . پودر شکر را کم اندک طولانی تر نمائید تا زمانی که گلوله گلوله شود . پوره توت فرنگی را اضافه کرده و هم بزنید تا یک دست شود . شیر یا خامه را ۱ قاشق ۱ قاشق اضافه فرمایید و به هم زدن ادامه دهید تا به غلظت مناسب برای فرم دهی با قیف برسد . در انتها رنگ خوراکی را به کرم طولانی تر فرمایید .


۳ . کرم را با قیف نیم اینچی روی کاپ کیک ها بزنید .:: برچسب ها : تجهیزات فست فود , راه اندازي فست فود ,
ن : alipour
ت : دوشنبه 7 آبان 1397
سس هلندی یک عدد از سس های حساس در آشپزی فرانسوی هست، این سس خوشمزه رو با انواع سبزیجات بخارپز گردیده یا کبابی شده و همینطور با تخم مرغ آب پز، استیک مرغ و انواع غذاهای دیگه می تونید امتحان فرمائید .

این سس رو به فیس گرم سرو میکنن، بایستی اول غذاتون رو فراهم نمایید و در سطح ی آخر برید سراغ تهیه و تنظیم سس، خیلی آسوده می تونید در کمتر از 3 دقیقه این سس رو فراهم نمائید و بعد از آن نوش جان کنید، اگه تا به حال این سس رو امتحان نکردید و از تناول کردن غذاهای متفاوت با چاشنی های نو و متفاوت لذت می برید، وقتشه که این سس خوشمزه رو صحیح فرمایید و از طعمش لذت ببرید .

یادگرفتن
سطح به تراز تهیه سس هلندی
مواد
لازم
کره
114 تا 220 گرم زرده
تخم مرغ 2 عدد آبلیمو
تازه 1 قاشق سوپ خوری نمک
یک چهارم قاشق چایی خوری فلفل
تند (اختیاری) یک هشتم قاشق چایی خوری فراگیری
مرحله به تراز تهیه سس هلندی
1 . کره رو به قطعات ریزتر خرد نمایید و اون رو داخل ظرف مطلوب ریخته و درون ماکروفر قرار بدید تا ذوب بشه، همچنین می تونید کره رو درون ماهیتابه بریزید و روی حرارت قلیل قرار بدید تا ذوب بشه . از کره می بایست تا هنگامی که هنوز گرم میباشد استفاده نمایید .

آموزش
مرحله به سطح تهیه سس هلندی 2 . زرده تخم مرغ، آبلیمو، نمک و اگه دوست داشتید فلفل رو داخل ترکیب کن بریزید و روشنش کنید تا مواد با هم ترکیب بشن .

فراگیری
تراز به تراز تهیه و تنظیم سس هلندی
3 . اکنون کره رو به مخلوط کنی که شفاف هست بیشتر فرمایید . دو تا نکته خیلی حیاتی وجود داره اولیه اینکه کره باید تماما گرم باشه البته نباید داغ باشه و دوم اینکه می بایست مسلما اندک کم طولانی تر بشه، به ویژه اولش . به آرامی و به رخ قطره قطره، نصف کره مذاب رو بیش تر کنید .

فراگیری
مرحله به تراز تنظیم سس هلندی
4 . سپس از این‌که نصف کره رو بیشتر کردید، یعنی زمانی حدودا 100 گرم از کره مذاب رو به کار گیری کردید، مخلوط کن رو خاموش کرده و غلظت سس رو آنالیز فرمائید . اگه سس توی این مرحله نبریده بود و خوب بود، می تونید کره رو در مرحله بعدی پرسرعت تر اضافه فرمائید . باقی کره رو اضافه نمائید تا به غلظت موضوع نظرتون برسید . هر چی کره ی بیشتری اضافه کنید، سس رقیق تری خواهید داشت .

یادگرفتن
سطح به سطح تنظیم سس هلندی
5 . حال کمی از سس رو مزه کنید و اگه نیاز بود بهش مقداری، لیمو، نمک و یا فلفل بیشتر فرمائید . اگه در مرحله قبلی همگی ی کره رو بیش تر کردید ولی هنوز هم سس از نظرتون خیلی غلیظ هست، می تونید قاشق قاشق به ادغام کن آب اضافه کنید تا به غلظت مورد نظرتون برسه .

آموزش
تراز به تراز تنظیم سس هلندی
این سس رو بایستی به محض تهیه و تنظیم و تا زمانی که هنوز گرم هست، مصرف کنید . اگه نیاز بود برای یک‌سری ساعت سس رو گرم نگهدارید، میتونید از رویکرد بن ماری برای گرم نگه داشتنش به کارگیری فرمائید .

اگه
سس مون برید، چیکار کنیم؟
اگه تا به هم اکنون خودتون توی خونه سس مایونز تهیه کرده باشید، مطلقا می دونید که گهگاه از وقت ها ممکنه که سس ببره و اون وقت شما سس یکدستی نخواهید داشت و چه بسا گاهی ممکنه مجبور بشید همه رو دور بریزید . سس هلندی رو نیز اگه با دقت درست نکنید، ممکنه این حادثه براش پیش بیاد، مثلا اگه کره رو خیلی پر سرعت بیشتر کنید، یا این که کره بیش از حد داغ باشه و یا این که سس خیلی سرد بشه .
اکنون می خوام بهتون بگم اگه سس شما برید برای صحیح شدن سس و رفع این اختلال چه کارهایی میشه کرد:
فراگیری
تراز به تراز تهیه سس هلندی
اگه حس کردید که سس میخواد استارت کنه به بریدن، اضافه کردن کره رو متوقف کنید و اجازه بدید که مواد به بازه زمانی 30 ثانیه ادغام بشن، بعد که صحیح شد، می تونید به بیشتر کردن کره ادامه بدید .

چندتا قاشق چایی خوری آب گرم به سس بیش تر نمایید و بذارید مواد به بازه 30 تا 60 ثانیه مخلوط بشن، سپس که سس از شرایط بریده بریده بون خارج شد، به طولانی تر کردن کره ادامه بدید .

اگه راه و روش های بالا جواب نداد، سس بریده شده رو باطن یک کاسه خالی کنید، یک زرده تخم مرغ و یک قاشق آب گرم باطن ادغام کن بریزید و روشنش کنید، درحال حاضر سس بریده گردیده رو خیلی آروم آروم به زرده تخم مرغ اضافه نمائید تا درست بشه .


:: برچسب ها : تجهیزات فست فود , راه اندازي فست فود ,
ن : alipour
ت : يکشنبه 6 آبان 1397

نوع/میزان انرژی در نصف استکان (پخته) ـ

لازانیا/۸۰ کیلوکالری

ـ اسپاگتی/ ۸۰ کیلوکالری

ـ پاستا/ ۸۰ کیلوکالری

ـ فتوچینی/ ۸۰ کیلوکالری

ـ راویولی/ ۱۰۰ کیلوکالری

ـ تورتلینی/ ۱۰۰ کیلوکالری

-کانلونی/۱۰۰ کیلوکالری

راه اندازي فست فود

در هم اکنون حاضر ماکارونی یک عدد از جنس های پر مصرف در بخش اعظمی از کشورهای اروپایی می باشد . مصرف سرانه مردمان میهن ایتالیا سالیانه 32 کیلوگرم ، آلمان 12 کیلوگرم، یونان 9 کیلوگرم، آمریکا ،فرانسه و پرتغال 6 کیلوگرم و انگلستان 5/0 کیلوگرم می‌باشد . در کشور ما او‌لین کارگاه ایجاد اسپاگتی در سال 1313 با گنجایش اندکی ابتدا به فعالیت کرد . . پاستا دارای اشکال فراوان متنوعی می‌باشد و بعضا از تهیه و تنظیم کنندگان آن ممکن می باشد تا حدود 100 دسته پاستا ایجاد کنند . پاستا از نظر تکنولوژی قسمتی از متاع هایی به نام pasta که مشتمل بر ماکارونی ،ورمیشل، نودل، لازانیا و راویولی می باشد . اختلاف این محصول ها در شکل و وضعیت فیزیکی آن ها میباشد .

ماکارونی در فارسی متساوی کلمه لاتین pasta به مفهوم تولیدها خمیری وغذایی معمولی برپایه غلات هست ترکیبات معمول آن آرد وآب می باشند .اگر چه

میتوان آن را از آرد بقیه غلات و یا ترکیبی نظیر تخم مرغ ، پودر سبزیجاتی نظیر اسفناج وگوجه خارجی ودر برخی مورد ها انواع ویتامینها ایجاد نمود:: برچسب ها : تجهیزات فست فود , راه اندازي فست فود ,
ن : alipour
ت : شنبه 5 آبان 1397

کاپ‌کیک

شکلاتی آلمانی کاپ‌کیک شکلاتی آلمانی , این کاپ‌کیک مضاعف هوس‌برانگیز هست و آدم با دیدن آن می‌خواهد همه‌اش را یکجا بخورد . یک دسر بسیار شیک که با چای حسابی می‌چسبد .


مواد

ضروری کاپ‌کیک شکلاتی آلمانی بستنی

شکلاتی – گردویی ۱ عدد جوش شیرین ۱/۲ قاشق چای خوری نمک ۱/۴ قاشق چای خوری آرد بدون نقص ۱ پیمانه شکلات شیرین ۴۵۰ گرم آب ۱/۴ واحد اندازه گیری کره آب‌ گردیده ۱/۲ واحد اندازه گیری شکر ۱/۲ واحد اندازه گیری تخم مرغ ۲ عدد وانیل‏ ۱/۲ قاشق چای خوری بستنی کاراملی به میزان واجب نارگیل رنده شده ۲/۳ پیمانه

کاپ‌کیک

شکلاتی آلمانی روش

تهیه و تنظیم کاپ‌کیک شکلاتی آلمانی نحوه

تهیه:

قالب‌های مافین را چرب فرمائید و کنار بگذارید . بیداد می کرد را با دمای ۳۵۰ سکو فارنهایت گرم فرمایید . در یک کاسه کوچک، آرد، جوش‌شیرین و نمک را با یکدیگر ادغام فرمائید و آنان را کنار بگذارید . در یک قابلمه کوچک، شکلات و آب را با یکدیگر مخلوط فرمائید . آنان را روی حرارت ملایم حدود ۱۰ دقیقه هم بزنید تا شکلات آب شود . در یک کاسه بزرگ، کره را با هم‌زن برقی هم بزنید تا کمی نرم و سفید شود . ۳۰ ثانیه کافی می‌باشد . تخم‌مرغ و وانیل را اضافه نمایید . با سرعت فراوان یک دقیقه نیز بزنید .


مخلوط شکلات را بیشتر نمایید و بعد، به تدریج آرد را اضافه فرمایید و هم بزنید . سرعت هم‌زن را قلیل نمایید و سایر روند را با قاشق چوبی هم بزنید . آنگاه مواد را باطن قالب‌های مافین بریزید و دوسوم آنان را مالامال نمایید . قالب‌ها را به زمان ۲۵ دقیقه داخل داد میزد قرار دهید . آنگاه از بیداد میکرد بیرون فرمائید و ۱۰ دقیقه کنار بگذارید تا خنک شوند .

تجهیزات فست فود

پیش از سرو، روی آن ها روکش بستنی شکلات- گردویی قرار دهید . روی آن نارگیل رنده شده بریزید و در آخر، روکش بستنی کاراملی را بیشتر کنید . برای تنظیم روکش بستنی شکلات-گردویی، نیم‌لیتر بستنی شکلاتی و ¾ واحد اندازه گیری گردوی خرد گردیده نیاز دارید . آن‌ها را با یکدیگر ترکیب نمایید و به زمان ۴ تا ۲۴ ساعت در فریزر قرار دهید تا محکم شوند .:: برچسب ها : تجهیزات فست فود , راه اندازي فست فود ,
ن : alipour
ت : پنجشنبه 3 آبان 1397
جهت اطلاع از کد های قالب و ویــــرایش قالب اینجا را کلیک کنید.

.:: کلیک کنید ::.

نام :
وب :
پیام :
4+2=:
 
(بارگزاري مجدد)
خرید بک لینک X
ساخت وبلاگ
جت پرینتر
چاپگر صنعتی
آموزش زبان در کرج
ترازو رادین
ترازو فروشگاهی
ترازو پرینتر دار
ترازو تره بار
مجله اینترنتی سایتک
ترازو لیبل پرینتر