iranhfc

گذشته از افتتاح و رویکرد اندازی فست فود یا این که تصمیم گیری راجع به گزینش نمایندگی از کمپانی های دیگر ، بایستی دسته غذایی که می خواهید سرو نمایید را در لحاظ بگیرید .هرچند که فست فودها پیش از این همگی همبرگر سرو میکردند ، شما نباید خودتان را به این آیتم ها محدود نمایید . برای نمونه ، سابوی ساندویچ های سرد نو با سبزیجات و نان سروم یکند . پاندا اکسپرس فست فودهای چینی ارائه می دهد . بدون در لحاظ تصاحب کردن اینکه شما نمایندگی میباشید یانه ، مورد های غذایی که می‌خواهید در فست فودتان سرو نمایید را آغاز در نظر بگیرید .

تجهیزات فست فود

حق

امتیاز این نکته که می خواهید فست فود خودتان را راه و روش اندازی نمائید یا این که نمایندگی اخذ فرمایید را در لحاظ بگیرید . گذشته از بهره‌برداری فست فود یک عدد از چیزهایی که باید مد لحاظ قرار بدهید سرمایه تان می باشد . :گاهی تایم ها حق امتیاز یک مارک معین ممکن می باشد که سرمایه زیادی را بخواهد نسبت به زمانی که بخواهید یک رستوران فردی بهره برداری کنید،ولی در‌صورتی‌که آن مارک غذایی پر اسم و رسم باشد رجوع و برگشت سرمایه تان اکثر میباشد .عموما بهره برداری فست فود فردی خودتان سرمایه کمتری اضطراری دارد، اما ریسک این که مشتری از غذای شما خوشش نیاید زیادتر از زمانی است که شما یک شعبه مک دونالد بخواهید بزنید . علاوه بر این اگر شما دستور غذایی خاصی دارید نمی توانید هنگامی شعبه جای دیگری رامی زنید آن غذا را سرو فرمائید چون آن نمایندگی به شما میگوید که چه بفروشید نه چیزی که خودتان دوست دارید .


موقعیت

مکانی موقعیت مکانی فست فودتان را در حیث داشته باشید . جا از مهم‌ترین عواملی است که گذشته از افتتاح و راه اندازی فست فود باید در مورد آن تصمیم گیری نمائید چون مشخص می نماید که چندین تا مشتری خواهید داشت . در‌صورتی‌که موقعیت مکانی فست فود جایی باشد که چشم نشود یا این که ترافیک ناچیز باشد ، به احتمال مضاعف موفق نخواهید شد . صاحبان فست فود معمولا رستوران خویش را در شاهراه ها ، بازارها ، مراکزخرید ، خیابان های تجاری و نزدیک بقیه فست فودها باز می کنند . مرکز ها خرید ، کالج ها ، دانشکده ها نیز عالی میباشند .


سرمایه

مشاهده کنید چقدر سرمایه برای افتتاح یک فست فود لازم دارید و چطور می توانید این سرمایه را دوچندان فرمائید . می توانید درخواست وام و کمک مالی کنید . بهترین ابزار برای بالا بردن سرمایه این میباشد که یک طرح کسب و عمل داشته باشید تا به سرمایه گذار بالقوه نشان بدهید .طرح کسب و کار شما باید حاوی این داده ها باشدکه آیا شما امتیاز جایی را می خرید یا فست فود فردی خودتان را بهره برداری می نمائید . در‌صورتی‌که می خواهید حق امتیاز جایی را بگیرید مسلما می بایست در طرح کسب و کارتان آن مارک مشخص را لحاظ کنید، رجوع و برگشت سرمایه ،مزایا و فیض و هزینه ها .در طرح کسب و کارتان نشان بدهید فرق شما با سایر فست فودها چه میباشد وچه سودی را انتظار دارید دریافت کنید .


کد

بهداشت کلیه قوانینی که باید ازآن پیروی فرمایید را قبلی از راه اندازی فست فود در حیث بگیرید .هر کشوری ضوابط خاص، مجوزها و گواهی های خودش را داراست . قوانین و مجوزهایی که در مرزو بوم ما باید کسب بشود را معین کنید،چه سازمانی مسئول می باشد و چه سند هایی برای بهره برداری تجارتتان نیاز دارید .
برچسب ها : تجهیزات فست فود، راه اندازی فست فود،
تعداد بازدیدها : 7
،


آمار وبلاگ
  • کل بازدید : 233
  • بازدید امروز :11
  • بازدید دیروز : 0
  • بازدید این هفته : 11
  • بازدید این ماه : 16
  • تعداد نظرات : 0
  • تعداد کل پست ها : 29
  • افراد آنلاین : 1
امکانات جانبی
بالای صفحه

همراه بلاگ تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد و مسئولیت مطالب درج شده در وبلاگ ها به عهده صاحبان وبلاگ می باشد .
خرید بک لینک X
ساخت وبلاگ
جت پرینتر
چاپگر صنعتی
آموزش زبان در کرج
ترازو رادین
ترازو فروشگاهی
ترازو پرینتر دار
ترازو تره بار
مجله اینترنتی سایتک
ترازو لیبل پرینتر