iranhfc

1 .

مدیریت رستوران به فراگیری نیاز داردآموزش رئیس رستوران | سپیدز برخی از مدیران رستوران برای انجام وظیفه های خویش به خوبی یادگرفتن ندیده اند . حتی اکثری از افرادی که تمایل دارند مدیر رستوران را برعهده بگیرند همگی مهارت های واجب در این حوزه را ندارند . برخی از صاحبان رستوران یک عدد از کارکنان خود را تشویق می نماید تا به عنوان مدیریت جدید فعالیت کند، چون مدیریت قبل رستوران، تیم را ترک کرده یا این که اخراج گردیده می‌باشد و مالک رستوران ناچار هست به سرعت یک نفر را جایگزین او کند .


با این توضیحات هنگامی که رئیس نو رستوران در این حالت قرار می گیرد ممکن هست به چهره شفاهی یا غیر مدون آموزش هایی از طرف صاحب و مالک رستوران یا تجربه های پیشین خویش داشته باشد، اما برای این که مدیر رستوران را به نحو احسن انجام دهد تهیدست آن است که دوراندیشی بیشتری داشته باشد، با نیازهای مردمان آشنا باشد و همه خط قرمز رنگ های رستوران را به خیر بداند .


می بایست دقت داشته باشید که فراگیری برای همگی مدیران ضروری می‌باشد و به منظور کاهش تنش در رستوران خوبتر هست که مدیر رستوران همه اطلاعات، دانایی و فراگیری های موضوع نیاز را در اختیار بگیرد .


2 . مدیران کارهای زیادی برای انجام دادن دارند .رئیس

رستوران | سپیدز واضح می باشد که مدیر رستوران نسبت به مدیرانی که در دیگر کسب و امور درگیر به فعالیت هستند کارهای بیشتری برای انجام دادن دارا هستند . رئیس رستوران در بخش اعظمی از موردها ناچار می‌باشد در یک کشیک کاری بیش از 12 ساعت فعالیت کند . برنامه ریزی برای رستوران، برهه زمانی بندی کارمندان،مدیریت دستمزد و دستمزد کلام با مشتریان ناراضی فقط چکیده از وظیفه‌های سنگین رئیس رستوران هست .

تجهیزات فست فود

در سال 1986 میلادی دانش گاه کورنل مطالعه ای را با تیتر ذیل انجام بخشید : ” چرا مدیران رستوران حاضر می شوند رستورانی که در آن سرگرم به کار میباشند را کنار گذاشتن کنند؟” در این مطالعه علت اصلی ترک محل کار به وسیله مدیران رستوران چک شد و دلایلی نیز ارائه شوید . متاسفانه بیشتر دلایل در مدت حالا نیز وجود دارااست . در این مطالعه کاهش رضایت شغلی به تیتر مهم ترین عامل مطرح شده بود و کارشناسان اعلام کردند که کاهش تعهد به رستوران و در نهایت ترک رستوران توسط رئیس از عوامل بعدی مرتبط با آن محسوب می شود .
برچسب ها :
تعداد بازدیدها : 14 ،


آمار وبلاگ
  • کل بازدید : 226
  • بازدید امروز :4
  • بازدید دیروز : 0
  • بازدید این هفته : 4
  • بازدید این ماه : 9
  • تعداد نظرات : 0
  • تعداد کل پست ها : 29
  • افراد آنلاین : 1
امکانات جانبی
بالای صفحه

همراه بلاگ تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد و مسئولیت مطالب درج شده در وبلاگ ها به عهده صاحبان وبلاگ می باشد .
خرید بک لینک X
ساخت وبلاگ
جت پرینتر
چاپگر صنعتی
آموزش زبان در کرج
ترازو رادین
ترازو فروشگاهی
ترازو پرینتر دار
ترازو تره بار
مجله اینترنتی سایتک
ترازو لیبل پرینتر